undefined
undefined

PROGMATE Sp. z o.o., ul. Wierzbięcice 44A, Poznań

PROGMATE Sp. z o.o.
ul. Wierzbięcice 44A
61 - 568 Poznań

tel. 61 834 54 49
e-mail: info@progmate.pl
www.progmate.pl


PROGMATE tworzy grupa ekspertów z doświadczeniem i charyzmą specjalizujących się w inżynierii oprogramowania. Firma oferuje usługi i produkty z zakresu zaawansowanych technologii informatycznych.

 

Działalność PROGMATE obejmuje:

 

Nowoczesne doradztwo – obejmujące oprogramowanie i etapy jego tworzenia: analiza, architektura, projektowanie i implementacja. PROGMATE na bazie swojego doświadczenia wspiera inne firmy w zakresie tworzenia oprogramowania przy pomocy nowoczesnej i zaawansowanej technologii JEE – Java Enterprise oraz baz danych takich jak np. Oracle.

 

Produkt – PROGMATE DOCs – system nowej generacji służący do zarządzania dokumentami, który w praktyczny sposób rozwiązuje częste problemy związane z tworzeniem, zarządzaniem oraz gromadzeniem dokumentacji. System umożliwia całkowite skoordynowanie pracy związanej z dokumentami zapewniając stabilność nawet przy intensywnym wykorzystywaniu.

 

PROGMATE stara się pozyskać klientów z zapotrzebowaniem na profesjonalne doradztwo w zakresie zaawansowanego oprogramowania i baz danych. Dodatkowo PROGMATE tworzy na życzenie klienta produkty nie istniejące jeszcze na rynku. Oferta usług została szczegółowo omówiona na stronie internetowej pod adresem www.progmate.pl/pl/services/home.

 

Potencjalnym klientem dla PROGMATE są również przedsiębiorstwa pragnące wprowadzić system elektronicznego składowania i obiegu dokumentów na bazie najnowszych technologii oraz posiadać wsparcie wdrożeniowe bezpośrednio u autorów systemu. Dokładny opis produktu PROGMATE DOCs znajduje się na stronie www.progmate.pl/pl/products/home.   

 

Firma PROGMATE zrealizowała wiele projektów otrzymując od klientów pochodzących głównie z Polskie i Niemiec bardzo dobre referencje.

Referencje dotyczą komercyjnych projektów w następujących branżach:

- Systemy produkcyjne klasy PMS (ang. Production Management System)

- Centralne systemy identyfikacji ludności oraz dokumentów

- Personalizacja i biometria

- Szeroko pojęte aspekty PKI (ang. Public Key Infttrastructure): centrum

  certyfikatów, karty chipowe, zarządzanie użytkownikami

- Ubezpieczenia

- Bankomaty

- Maklerzy nieruchomości

- Biura podróży


Szczegóły referencji zawierają informacje o poufnych  projektach oraz ważne dane personalne i mogą być udostępnione tylko na specjalne życzenie.

 

Rynek zbytu: Polska oraz Niemcy.