undefined
undefined

Drugi nabór na misję gospodarczą do Brazylii połączony z udziałem w targach Equipotel 10-17 września 2010

Urząd Marszałkowski Województwa Wielkopolskiego jest organizatorem Misji Gospodarczej Wielkopolskich Przedsiębiorstw do Brazylii, która odbędzie się w dniach 10-17 września 2010 r

Misja organizowana jest w ramach Wielkopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego, Priorytet I Konkurencyjność przedsiębiorstw, Działanie 1.5 Promocja regionalnej gospodarki, projekt kluczowy "Kompleksowa promocja gospodarki i inwestycji w Wielkopolsce".

Celem Misji jest stworzenie możliwości nawiązania bezpośredniego kontaktu i prowadzenie konkretnych, szczegółowych rozmów pomiędzy przedsiębiorcami polskimi i brazylijskimi, zapoznanie się z charakterystyką prowadzenia działalności biznesowej w Brazylii oraz udział w targach Equipotel 2010 w Sao Paulo (13-16.09.2010).

Do udziału w misji zapraszamy firmy z Województwa Wielkopolskiego, w szczególności z segmentu Małych i Średnich Przedsiębiorstw (MŚP). Zaproszenie dedykowane jest dla przedsiębiorców z branż, które reprezentowane będą podczas targów Equipotel 2010, tj.: żywność i napoje, pojazdy użytkowe, wyposażenie wnętrz, ręczniki, pościele, tkaniny do obić, dekoracje, meble, oświetlenie, farby, sztuka, rękodzielnictwo, produkty do higieny i utrzymywania czystości, wyposażenie hoteli, materiały budowlane, wyposażenie kuchni, usługi gastronomiczne i pralnie, systemy chłodnicze, technologie  informacyjne, telefoniczne i telekomunikacyjne, sprzęty elektroniczne, w tym audio i video, zabezpieczenia, systemy zabezpieczeń, uniformy.

Szczegółowe informacje o Targach Equipotel w załącznikach.

Wszystkich zainteresowanych udziałem w Misji prosimy o wypełnienie odpowiedniego formularza zgłoszeniowego oraz przesłanie go na adres e-mail: magdalena.rozmiarek@umww.pl Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. lub magdalena.walerczak@umww.pl Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. do 30 lipca 2010r. do godz. 14.00.

Dodatkowych informacji udzielają pracownicy Departamentu Gospodarki Urzędu Marszałkowskiego Województwa Wielkopolskiego w Poznaniu, ul. Przemysłowa 46: Magdalena Walerczak, tel.: 61 65 80 735 i Magdalena Rozmiarek, tel.: 61 65 80 710.