undefined
undefined

Finansowanie inwestycji z Wielkopolskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości

Drodzy przedsiębiorcy,

przypominamy o możliwości finansowania inwestycji związanych zarówno z samym rozpoczęciem jak i rozwijaniem działalności, przy wsparciu instytucji jaką jest Wielkopolska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości Sp. z o. o. w Poznaniu.  Przedmiotem działania spółki jest świadczenie pomocy małym przedsiębiorcom, działającym na obszarze Województwa Wielkopolskiego, w rozwijaniu aktywizacji gospodarczej poprzez udzielanie pożyczek oraz prowadzenie szkoleń, kursów i innych form edukacji ekonomicznej, promocję eksportu, organizowanie współpracy przedsiębiorstw Wielkopolski z partnerami zagranicznymi.

        W związku ze zmianą od 01.01.2012 r. wysokości stopy bazowej dla Polski, do 4,91 % zmianie ulega również oprocentowanie pożyczek w Wielkopolskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości. Dla firm działających powyżej 12 miesięcy wynosi od 5,91%, a dla firm działających poniżej 12 miesięcy oraz dla firm nowo założonych od 8,91%. Zmianie ulega również kwota pożyczki, na każdy projekt może ona wynosić od 10.000,00 zł do 1.000.000,00 zł . Pożyczka jest udzielana maksymalnie na 60 miesięcy, z możliwością starania się o półroczną karencję w spłacie kapitału w okresie 6 miesięcy.

        Szczegółowe informacje o warunkach udzielania pożyczki znajdziecie Państwo na stronie WARP www.warp.org.pl, zapraszamy również do Nowotomyskiej Izby Gospodarczej, ul. Kolejowa 2 w Nowym Tomyślu, tel. 61-44-20-185, służymy pomocą w wypełnieniu dokumentacji aplikacyjnej.