undefined
undefined

Kolejna misja gospodarcza wielkopolskich przedsiębiorstw do Brazylii - zgłoszenia do dnia 10 marca 2010 r.

Urząd Marszałkowski Województwa Wielkopolskiego przy współpracy z brazylijskimi partnerami jest organizatorem Misji Gospodarczej Wielkopolskich Przedsiębiorstw do Brazylii, która odbędzie się w dniach 18 - 25 kwietnia 2010 roku.

Misja organizowana jest w  ramach Wielkopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego, Priorytet I Konkurencyjność przedsiębiorstw, Działanie 1.5 Promocja regionalnej gospodarki, projekt kluczowy „Kompleksowa promocja gospodarki i inwestycji w Wielkopolsce”.

Celem Misji jest stworzenie możliwości nawiązania bezpośredniego kontaktu i prowadzenie konkretnych, szczegółowych rozmów pomiędzy przedsiębiorcami polskimi i brazylijskimi w stanie Parana. Do udziału w misji zapraszamy małe i średnie przedsiębiorstwa (MŚP) z Województwa Wielkopolskiego. Zaproszenie otwarte jest dla przedsiębiorców ze wszystkich branż.

Firmy zainteresowane udziałem w Misji prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego i przesłanie go na adres e-mail: michal.cieslak@umww.pl Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. do 10 marca 2010 r., do godz. 12.00.

Dodatkowych informacji udzielają pracownicy Departamentu Gospodarki Urzędu Marszałkowskiego Województwa Wielkopolskiego w Poznaniu, ul. Przemysłowa 46: pani Magdalena Rozmiarek, tel.: 61 65 80 710 i pan Michał Cieślak, tel. 61 65 80 730.


Formularz zgłoszeniowy - Misja gospodarcza do Brazylii - 18-25.04.2010.doc

Regulamin uczestnictwa w Misji gospodarczej do Brazylii - 18-25.04.2010r.pdf