undefined
undefined

Nabór uzupełniający na Misję Gospodarczą Wielkopolskich Przedsiębiorstw do Indii połączoną z udziałem w konferencji NASSCOM Leadership Forum „Drivers for the decade” (Mumbaj), 6-12 lutego 2011 r.

Uprzejmie informujemy o otwarciu naboru uzupełniającego na Misję Gospodarczą Wielkopolskich Przedsiębiorstw do Indii połączoną z udziałem w konferencji NASSCOM Leadership Forum „Drivers for the decade” (Mumbaj).

Celem Misji jest promocja regionalnej gospodarki oraz umożliwienie wielkopolskim przedsiębiorcom nawiązania bezpośredniego kontaktu i przeprowadzenia pierwszych rozmów z indyjskimi kontrahentami. Dodatkowo w ramach misji zapewniony jest udział w międzynarodowej konferencji NASSCOM Leadership Forum „Drivers for the decade”, która odbędzie się w dniach 8-10 lutego 2011 r. w Mumbaju (dodatkowe informacje na temat konferencji w załączeniu).

Do udziału w misji zapraszamy wielkopolskie przedsiębiorstwa z branży IT i branż pokrewnych.

Wszystkich zainteresowanych udziałem w Misji prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego oraz przesłanie go na adres e-mail: agnieszka.lacka@umww.pl Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. lub magdalena.muszynska@umww.pl Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. , do dnia 3 stycznia 2011 r., do godz. 12.00.

Dodatkowych informacji udzielają pracownicy Departamentu Gospodarki Urzędu Marszałkowskiego Województwa Wielkopolskiego w Poznaniu: pani Agnieszka Łącka, tel.: 61 65 80 730 i pani Magdalena Muszyńska, tel.: 61 65 80 710.

Misja Gospodarcza realizowana jest w ramach Wielkopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego 2007-2013, Priorytet I Konkurencyjność przedsiębiorstw, Działanie 1.5 Promocja regionalnej gospodarki, projekt kluczowy „Kompleksowa promocja gospodarki i inwestycji w Wielkopolsce”.