undefined
undefined

Zaproszenie na konferencję "Arbitraż i Mediacja w teorii i praktyce" - Nowy Tomyśl, 08.06.2018

ZAPROSZENIE NA KONFERENCJĘ

z cyklu „Arbitraż i Mediacja w teorii i praktyce”
Nowy Tomyśl , 2018.06.08

 

Zapraszamy na konferencję z cyklu „Arbitraż i Mediacja w teorii i praktyce” pt.: Budowanie zaufania do Arbitrażu i ADR 

 

Konferencja odbędzie się w dniu 8 czerwca 2018 r. w sali konferencyjnej hotelu HI-FI w Nowym TomyśluPoczątek konferencji godz. 9.00. Udział w niej  jest bezpłatny.

Corocznie impreza ta stanowi jedno z ważniejszych wydarzeń związanych z ADR  w Polsce. Cieszy się ona dużym zainteresowaniem zarówno teoretyków jak i praktyków zajmujących się zagadnieniami ADR, a uczestniczy w niej około 200 osób. Swój udział w konferencji zapowiedzieli wybitni teoretycy i praktycy arbitrażu i mediacji z kraju i z zagranicy. Szczegółowy program konferencji zostanie rozesłany uczestnikom do dnia 1 czerwca 2018r. Języki konferencyjne: polski, rosyjski i angielski. Organizatorzy zapewniają tłumaczenie wszystkich przemówień na język polski.

Osoby zainteresowane uczestnictwem prosimy o przesłanie zgłoszenia zawierającego: imię i nazwisko, dane reprezentowanej instytucji oraz informacje kontaktowe e-mailem na adres: sa@nig.org.pl, lub tel.: 61 44 20 185, 608 080 345.

Uczestnicy otrzymają zaświadczenie o udziale w konferencji.

W dniu 8 czerwca od godziny 18.00 uczestnicy mogą bezpłatnie uczestniczyć

w festiwalu jazzowym w Nowotomyskim Ośrodku Kultury ul. Tysiąclecia 3.

W dniu 9 czerwca odbędą się zawody Strzeleckie o Puchar Prezesa Sądu Arbitrażowego przy Nowotomyskiej Izbie Gospodarczej.

 

W imieniu organizatorów:
Prezes Sądu Arbitrażowego
przy Nowotomyskiej Izbie Gospodarczej

Włodzimierz Brych


 

Zaproszenie_08.06.2018..pdf