undefined
undefined

OSM TOP TOMYŚL, ul. Kolejowa 33, Nowy TomyślOkręgowa Spółdzielnia Mleczarska
TOP-TOMYŚL

ul. Kolejowa 33, 64-300 Nowy TOMYŚL

http://www.toptomysl.pl/


Sekretariat:

tel. 0 61 44 22 631, 44 22 650
fax: 0 61 44 22 630

top.tomysl@post.pl

Dział Marketingu i Handlu:

tel. 0 61 44 51 801

fax: 0 61 44 51 800

handel@toptomysl.pl

 

 

Profil działalności:

Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska TOP-TOMYŚL w Nowym Tomyślu rozpoczęła swoją działalność w 1945 r. Od tego czasu przyjęła zasadę produkowania wyrobów najwyższej jakości, co zaowocowało przyznaniem w 1967r. pierwszego w kraju znaku jakości Q na masło, i wielu kolejnych medali, odznaczeń i wyróżnień za dostarczane klientom produkty.
Na wysoką jakość wytwarzanych produktów pracuje dostawca mleka, poprzez produkcję surowca, o parametrach ważnych i mających bezpośredni wpływ na jakość produkowanych wyrobów świeżych oraz technolodzy i pracownicy produkcji. Mleko codziennie odbierane od producenta, poddawane jest szczegółowym analizom laboratoryjnym, ponieważ zapewnienie niezmiennie wysokiej jakości naszych produktów, wymaga stałej kontroli na wszystkich etapach produkcji i dystrybucji. Dzięki takiej kontroli dajemy klientom pewność, że zawsze kupują produkt najwyższej jakości.
Produkcja oparta na tradycyjnych recepturach i wieloletnim doświadczeniu, odbywa się na nowoczesnych urządzeniach, monitorujących każdy etap produkcji i magazynowania. Dzięki doskonale rozwiniętej sieci dystrybucji, wyroby następnego dnia po wyprodukowaniu, dostarczane są do klienta. Dlatego mamy pewność, że dostarczany towar jest bezpieczny i posiada parametry wymagane przez klienta.
Dbamy o stały kontakt z klientem. Otrzymane opinie są uwzględniane i sprawiają, że nieustannie doskonalimy rozwiązania dotyczące handlu, jakości i dystrybucji.