26.05.2015
Zawody strzeleckie
11.12.2014
Wizyta delegacji z Kirgizji
11.12.2014
Konferencja w Kijowie - 2014.11.13
20.10.2014
Historyczna wizyta w CIETAC w Pekinie
20.10.2014
Patronaty nad konferencjami

 

      

Współprca z Sądem Arbitrażowym
w Winnicy - Ukraina

Lista arbitrów

 
 1. Andrzejewski Roman – ekonomista
 2. Baszkowski Adam – radca prawny - adwokat
 3. Bednarek Songin Bogna – prawnik , agent celny
 4. Bożek Alina - ekonomista, biegły rewident
 5. Bogucka Elżbieta - prawnik, LLM University of Stckholm
 6. Brudło Dariusz - prawnik
 7. Brych Włodzimierz – prawnik , ekonomista
 8. Bryłka Kazimierz – mgr administracji
 9.  Chorąziak Jacek -  radca prawny
10. Cichórz Robert - doktor nauk prawnych 
11. Dembiecki Zbigniew - ekonomista
12. Dorna Krzysztof - radca prawny
13. Gintrowicz Jerzy - mgr inż. elektronik,
14. Głodowski Włodzimierz - dr hab nauk prawnych,
15. Gogoliński Stanisław – mgr inż. organizator przemysłu
16. Górska-Schulz Beata - radca prawny
17. Grobelny Jarrosław - mgr inż. technolog
18. Górny Piast – mgr europeistyki, MBA
19. Hibner Włodzimierz - prawnik
20. Hoffman Maciej - prawnik
21. Hojan Roman Jan - radca prawny
22. Idziak Joanna - politolog
23. Jankowska Agnieszka – radca prawny
24. Jasiak Aleksandra – prof. dr hab. inż. Politechnika Poznańska
25. Jasińska – Pietrykowska Małgorzata – lekarz medycyny, adwokat  
26. Józefowicz Bogdan - prawnik
27. Kaczmarek Jacek- prawnik
28. Kaczmarek Tomasz – radca prawny
29. Kaczorowska Jadwiga
30. Karoń-Wojnowska Stella - mgr administracji
31. Karpiński Tomasz - prawnik
32. Kowalczyk Ryszard – prof dr hab. UAM
33. Krokowicz Katarzyna – radca prawny – adwokat
34. Kuczyńska Anna - ekonomista
35. Łakomy Patryk - prawnik
36. Maciak Przemysław - adwokat
37. Madej Krzysztof - lekarz medycyny
38. Michaś Piotr - radca prawny
39. Mularczyk Krystian - radca prawny
40. Niewiedział Jolanta – biegły rewident
41. Nowaczyk Piotr - adwokat
42. Petrus-Schmidt Aleksandra - prawnik
43. Pietrzak Józef - mgr administracji
44. Piłat Maciej - prawnik , MBA specj. zarządzanie
45. Robaszkiewicz Magdalena - mgr marketingu
46. Schmidt Grzegorz - prawnik
47. Skwarcz Piotr - ekonomista
48. Stachowiak Beata - radca prawny
49.
Straburzyński Feliks– mgr adminstracji
50. Sytniejewska Urszula - ekonomista
51. Szatybełko Kazimierz – licencjonowany makler papierów wartościowych
52. Śliwińska Maria – kurator sądowy
53. Tumaniewicz Stanisław – radca prawny
54. Wargin Ryszard – radca prawny
55. Zawiślak Karol - dr nauk prawnych , adwokat
 
*******************************
ARBITRZY ZAGRANICZNI
56. Fitsak Marina - Rosja
57. Gu Yan - Chiny
58. Jufimowa Olga - Rosja
59. Klimczuk Andrij - Ukraina
60. Kokociński Sebastian - Słowacja
61. Kopaleischwili Paata - Gruzja
62. Kossak Włodzimierz - prof. dr hab nauk prawnych - Ukraina    
63. Kostanecki Aleksander - Ukraina
64. Mahmudova S. Alida - Azerbejdżan
65. Maksymova Svetlana - Ukraina
66. Mammadov Nyazi - Azerbejdżan
67. Markijan Malskyy - adwokat - Ukraina
68. Mehdiyev Rustam Abdula - adwokat - Azerbejdżan
69. Nazarov Yussuf - prof. dr nauk prawnych - Uzbekistan
70. Ozsunay Murat R. - adwokat - Turcja
71. Rank Hartmut - Ukraina
72. Rötgers Hartmut - Niemcy
73. Suleymenov Majdan K. - prof. dr nauk prawnych - Kazachstan
74. Šatas Juozas - Litwa
75. Walaszek Coban Anna - prawnik - Turcja/Polska
76. Voskanyan Armen - Armenia
77. Zhakenov Valery A. - Kazachstan
78. Zubrycka Irena - Ukraina